BEZMAKSAS KONSULTĀCIJA

Virtuve ir jebkura mājokļa sirds. Tajā top gardi ēdieni, tiek ieturētas maltītes, nereti arī norisinās sirsnīgākās sarunas un tiek uzņemti viesi. Kā šo telpu padarīt pēc iespējas omulīgāku un funkcionālāku? Protams, ar mēbeļu palīdzību! Pareiza virtuves iekārtas izvēle nodrošinās, ka telpā uzturēties ir ērti un patīkami.

Mūsu realizētie virtuves iekārtu projekti

Iepazīstieties ar mūsu darbiem

INDIVIDUĀLS RISINĀJUMS

Mūsu speciālisti vienmēr ir gatavi jauniem izaicinājumiem.

KVALITĀTE

Nodrošinām mūsu projektiem izcilu kvalitāti.

SERVISS

Mēs nodrošinām ātrus un precīzus izpildes termiņus.

Lai arī šobrīd virtuves mēbeles tiek piedāvātas plašā izvēlē, nereti piemeklēt labāko risinājumu savai virtuvei ir sarežģīts uzdevums. Tam var būt dažādi iemesli, piemēram, virtuvei ir nestandarta plānojums, tā ir ļoti maza vai šaura. Šādos gadījumos labs risinājums ir virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, jo tādā veidā mēbeles tiek pielāgotas tieši konkrētajai telpai.

Mēbeles tieši Jūsu virtuvei

Mēs izgatavojam virtuves mēbeles, ņemot vērā katra klienta individuālās vajadzības. Liekot lietā kvalitatīvus materiālus, modernās tehnoloģijas un vairāku gadu pieredzi, iegūstam skaistu, ilgtspējīgu rezultātu un daudzus gandarītus klientus.

Virtuves furnitūra, kas pieejama plašā klāstā, ļauj īstenot visdažādākās ieceres.

Virtuves iekārtas dažādiem budžetiem un vajadzībām

Pirms tiek pasūtīta virtuves iekārta, jāizvērtē vairāki faktori – gan telpas plānojums un Jūsu vajadzības, gan arī paredzētās izmaksas.

Lai saprastu, cik izmaksās virtuves iekārtas izgatavošana, jāiepazīstas ar pieejamiem materiāliem un to izcenojumu, kā arī galda virsmu veidiem, to priekšrocībām un trūkumiem. Noteikti jāņem vērā arī dažādu materiālu ilgtspējība – ja vēlaties ilgtermiņa risinājumu, jāizvērtē, vai lētas virtuves iekārtas patiešām ir vislabākais risinājums.

Domājot par klientu dažādajām vajadzībām un iespējām, esam izveidojuši arī budžeta klases piedāvājumu. Tas paredz vienkāršāku materiālu izmantošanu, vienlaikus nezaudējot kvalitāti. Pat ja virtuves skapīši lēti būs cenas ziņā, tie būs gaumīgi un izturīgi.

Plašāk izmantotie materiāli fasāžu ražošanā

Mūsdienās pieejami dažādi materiāli, kas atšķiras gan izmaksu, gan izskata un citu īpašību ziņā. Tas dod iespēju ikvienam izvēlēties piemērotāko risinājumu savai sapņu virtuvei.

Viens no populārākajiem materiāliem, kas tiek izmantots mēbeļu ražošanā, ir lamināts – materiāls ir viegli kopjams, tam pieejams plašs krāsu un tekstūru klāsts, turklāt šādas virtuves iekārtas cenas būs pieejamas dažādiem budžetiem.

Plaši izmantotas ir arī akrila fasādes. Tās lieliski izskatās modernā interjerā, taču tās ir grūtāk kopt.

Galda virsmu veidi

Svarīgs faktors, kas jāizvērtē, ir arī galda virsmas veids. Pieprasītākais materiāls nemainīgi ir lamināts – gan praktiskuma, gan izmaksu dēļ. Ja izvēlaties šāda veida risinājumu, jārēķinās, ka uz virsmas būs redzamas salaiduma vietas – īpaši, ja tiek izgatavota stūra virtuves iekārta.

Pieprasītas ir arī mākslīgā akmens virsmas – tām nav redzamu salaiduma vietu, turklāt materiāls ir viegli kopjams un vienkārši atjaunojams.

Furnitūra

Neatkarīgi no tā, vai aktuālas stūra virtuves iekārtas vai iebūvējamās virtuves mēbeles, būtisks aspekts ir arī atbilstošas furnitūras izvēle. Īpaša uzmanība jāpievērš šo elementu kvalitātei, lai nodrošinātu prakstiskumu un ilgtspējību.