BEZMAKSAS KONSULTĀCIJA

Viens no elementiem, kas ir teju katrā mājoklī un birojā, ir plaukti. Tie ne tikai lieliski pilda praktiskas funkcijas, bet ir arī labs interjera papildinājums. Šobrīd pieejami dažādu veidu, stilu, materiālu, izmēru, krāsu plaukti, tādēļ ikviens var izvēlēties savām vajadzībām piemērotākos. Tomēr, ja ir vēlme viesistabu vai citu telpu papildināt ar kaut ko unikālu, kas atšķiras no ierastajos veikalos nopērkamā, tad laba iespēja ir plaukti pēc pasūtījuma.

Mēs uzklausīsim Jūsu vēlmes un ieteiksim labākos risinājumus, lai Jūs būtu gandarīti par rezultātu!

Mūsu realizētie plauktu projekti

Iepazīstieties ar mūsu darbiem

INDIVIDUĀLS RISINĀJUMS

Mūsu speciālisti vienmēr ir gatavi jauniem izaicinājumiem.

KVALITĀTE

Nodrošinām mūsu projektiem izcilu kvalitāti.

SERVISS

Mēs nodrošinām ātrus un precīzus izpildes termiņus.

Populārākie plauktu veidi

Plauktu izvēle atkarīga no vairākiem aspektiem – telpas veida, platības un iekārtojuma, funkcijām, ko plauktam paredzēts pildīt.

Viesistabai un virtuvei bieži tiek izmantoti nelieli sienas plaukti, kur uzlikt svarīgus niekus, piemēram, suvenīrus, sveces, garšvielu trauciņus.

Populāras ir arī plauktu sistēmas, kas kalpo grāmatu un citu lielāku priekšmetu novietošanai. Tās sastāv no vairākiem plauktiem. Vajadzības gadījumā daļa plauktu var tikt aprīkoti ar durtiņām un citām detaļām.

Grāmatu mīļi izvēlas izturīgus un ietilpīgus plauktus savas personīgās bibliotēkas iekārtošanai. Arī šajā gadījumā tos var pielāgot pasūtītāja vēlmēm un vajadzībām.

Mūsu pieredzējušie meistari nebaidās arī no izaicinājumiem – ja Jums ir kāda nestandarta vēlme, ko vēlaties īstenot, piemēram, interesantas formas plaukts, sazinieties ar mums!

Ko ņemt vērā, izvēloties plauktus savai mājai vai birojam?

Tad, kad ir saprasts, kāda veida plaukti vajadzīgi, laiks citu svarīgu jautājumu izvērtēšanai.

Būtisks ir materiāls, no kā plaukti tiks izgatavoti. Neatkarīgi no tā, vai Jums aktuālas lielas plauktu sistēmas vai tikai mazi plauktiņi suvenīru un citu mīļu nieku izvietošanai, tieši materiāla izvēle lielā mērā noteiks plaukta ilgtspējību. Priekšroku dodiet kvalitatīviem, praktiskiem, viegli kopjamiem materiāliem.

Ņemot vērā, ka plaukti pilda ne tikai praktiskas funkcijas, bet kalpo arī kā interjera elements, liela nozīme ir arī to stilam un krāsai. Jāpadomā, kāda dizaina un krāsu toņi konkrētajā telpā iederēsies vislabāk. Vai Jūs dodat priekšroku klasiskam stilam? Tad labākā izvēle būs lakoniski, neitrālas krāsas plaukti. Savukārt, ja vēlaties, lai plaukts kalpotu kā telpas centrālais elements, varat to akcentēt ar spilgtāku krāsu vai interesantām detaļām.

Kur vislabāk novietot plauktu?

Uz šo jautājumu vienas pareizās atbildes nav – te jāvadās pēc telpas iekārtojuma, Jūsu vēlmēm un vajadzībām.

Piemēram, lielāka izmēra plaukti un plauktu sistēmas lieliski iederēsies dzīvojamā istabā, savukārt guļamistabā var izvietot nelielus sienas plauktiņus, kur novietot fotorāmīšus un citas sentimentālas lietas.

Dažāda veida plaukti ir skaists un funkcionāls mājokļa papildinājums. Izmantojiet iespēju īstenot sev tīkamu ideju sadarbībā ar mums! Mēbeļu ražošanā izmantojam augstvērtīgus materiālus un garantējam lielisku rezultātu!