BEZMAKSAS KONSULTĀCIJA

Skapis nudien ir tā mēbele, kam jābūt katrā mājoklī. Tā veids, stils un parametri atšķiras atkarībā mājokļu iemītnieku skaita un vajadzībām, taču vieta, kur novietot apģērbu un citus garderobes elementus, ir vajadzīga ikvienam.

Mūsu realizētie skapju projekti

Iepazīstieties ar mūsu darbiem

INDIVIDUĀLS RISINĀJUMS

Mūsu speciālisti vienmēr ir gatavi jauniem izaicinājumiem.

KVALITĀTE

Nodrošinām mūsu projektiem izcilu kvalitāti.

SERVISS

Mēs nodrošinām ātrus un precīzus izpildes termiņus.

Klasisks risinājums ir skapji ar atveramām durvīm, atvilktnēm, plauktu sistēmām, kā arī vietu pakaramo novietošanai. Tomēr mūsdienu iespējas un interjera dizaina tendences ar to neaprobežojas. Piemēram, šobrīd arvien populārāki kļūst iebūvējamie skapji ar bīdāmām durvīm. Tos var veiksmīgi pielāgot telpas dizainam, iegūstot praktisku un estētiski pievilcīgu risinājumu.

Lai arī skapju klāsts mēbeļu veikalos ir gana daudzveidīgs, reizēm rodas vīzija par unikālāku risinājumu, kas ierastajās tirdzniecības vietās nav atrodams. Tādā gadījumā lielisks variants ir drēbju skapis pēc pasūtījuma – tas tiks izgatavots saskaņā ar Jūsu specifiskajām vēlmēm un vajadzībām.

Ko ņemt vērā, izvēloties drēbju skapi?

Viens no būtiskākajiem jautājumiem, uz ko jāatbild – cik daudz apģērbu un citu mantu skapī plānots uzglabāt? Tas norādīs, cik liels un ietilpīgs skapis vajadzīgs. Protams, jāņem vērā arī telpas platība. Mazākās telpās, kur neietilpst liels sienas drēbju skapis, noderēs stūra skapis – tas ir gana ietilpīgs, tomēr neaizņem tik daudz vietas.

Tāpat jāizvērtē, kāda veida mantas skapī izvietosiet. Tas ļaus pielāgot skapja plauktus, pakaramos un atvilktnes – gan ietilpības, gan skaita un izmēru ziņā – tieši Jūsu individuālajām vajadzībām. Iespējams, Jums ir daudz apģērbu, kas tiek izvietoti uz pakaramajiem, un pārējām lietām pietiek vien ar dažiem plauktiem. Mūsu meistari izgatavos tieši Jūsu prasībām atbilstošu risinājumu!

Ikvienā mājoklī vajadzīgs ne tikai viens vai vairāki drēbju skapji, bet arī mazāka izmēra skapīši dažādu lietu, piemēram, apavu un dažādu mantu uzglabāšanai. Pasūtot skapjus un skapīšus pie mums, iegūsiet unikālu mēbeļu komplektu, kāds nebūs nevienam citam.

Kādēļ izvēlēties iebūvēto skapi?

Lai arī sienas skapis vēl arvien ir klasiska izvēle, tomēr arvien lielāku popularitāti iemanto iebūvētie skapji. Šāda tipa skapji sniedz vairākas priekšrocības – tie iederas ikvienā telpā un interjerā, kā arī ir vienkārši uzstādāmi.

Pēc individuāla pasūtījuma izgatavots iebūvējamais skapis ļauj izvēlēties telpas iekārtojumam pieskaņotu dizainu, krāsu, materiālus, durvju skaitu un veidu, plauktu skaitu.

Iebūvējamo skapju sistēmas un skapjus izgatavojam izmantojot augstvērtīgus materiālus, lai nodrošinātu kvalitatīvu un ilgtspējīgu rezultātu.

Ar kādām izmaksām jārēķinās?

Domājot par skapja izvēli, būtisks jautājums ir izmaksas. Gan parastie, gan iebūvējamie skapji cenas ziņā atšķiras atkarībā no to veida, parametriem, materiāla un citiem aspektiem. Visvienkāršākais un ātrākais veids, kā uzzināt, cik izmaksās Jūsu jaunais skapis, ir sazināties ar mūsu speciālistiem un izstāstīt par savu ieceri! Mūsu pieredzējušie meistari ieteiks labākos risinājumus, kā arī ieteiks, kā iekļauties Jūsu budžetā, nezaudējot kvalitāti.