BEZMAKSAS KONSULTĀCIJA

Darbs ir liela daļa no dzīves, un, ja daudzas stundas jāpavada birojā, pareizi iekārtotai darba videi ir liela nozīme produktivitātes veicināšanā.Izvēloties ofisa mēbeles, jādomā par darbinieku vajadzībām un ērtībām, kā arī darba un biroja telpu specifiku. Ja ierastajos veikalos nevarat atrast prasībām atbilstošas mēbeles, ofisa mēbeles pēc pasūtījuma var kļūt par labāko risinājumu!

Mūsu realizētie ofisa mēbeļu projekti

Iepazīstieties ar mūsu darbiem

INDIVIDUĀLS RISINĀJUMS

Mūsu speciālisti vienmēr ir gatavi jauniem izaicinājumiem.

KVALITĀTE

Nodrošinām mūsu projektiem izcilu kvalitāti.

SERVISS

Mēs nodrošinām ātrus un precīzus izpildes termiņus.

Kādas biroja mēbeles izvēlēties?

Biroja iekārtojums, protams, atkarīgs no konkrētās situācijas, bet galds, krēsls un skapītis dokumentu un citu darbā nepieciešamu lietu novietošanai ir standarts, kas iederas ikvienā darba vietā.

Lai arī kādas biroja mēbeles būtu Jūsu vajadzību sarakstā, svarīgi, lai izvēlētie risinājumi būtu kvalitatīvi, praktiski, ērti izmantojami un ergonomiski. Tāpat jāpievērš uzmanība arī stilam – mēbelēm jāiederas kopējā biroja iekārtojumā, jo arī tas prezentē Jūsu uzņēmumu.

Labs variants ir komplekts, kas ietver stila un krāsu ziņā savstarpēji saskaņotas mēbeles. Biroja mēbeles pēc pasūtījuma dod iespēju nodrošināt komfortu un kvalitāti, vienlaikus izceļot uzņēmuma unikalitāti, jo tieši tādas mēbeles nebūs nevienam citam!

Kam pievērst uzmanību, izvēloties mēbeles ofisam?

Kad ir skaidrs, kāda tipa mēbelēm jābūt Jūsu darba vietā un kādiem uzdevumiem tās kalpos, jāpiemeklē piemērotākie risinājumi, lai rezultāts būtu patīkams un ilgtspējīgs.

  • – Ikvienā birojā vajadzīgs galds, kur novietot datoru, dokumentus un citas darbam nepieciešamās lietas. Ņemot vērā, ka lielākā darba dienas daļa ierasti tiek pavadīta sēžot pie galda, būtiski, lai tas būtu ergonomisks. Labs variants ir galds ar regulējamu augstumu, ko iespējams pielāgot dažādām vajadzībām.
  • – Neiztrūkstošs galda papildinājums ir krēsls. Un tā izvēle ir tikpat svarīga. Arī šajā gadījumā jāņem vērā ergonomikas pamatprincipi – biroja krēslam jābūt ērtam, stabilam, ar regulējamu augstumu. Ideāli, ja tas ir aprīkots ar ritentiņiem. Citās telpās, kur krēsli nav paredzēti ilgstošai sēdēšanai, var izvēlēties vienkāršākus krēslu modeļus, ko vajadzības gadījumā var ērti pārvietot, kā arī salikt vienu uz otra un novietot uzglabāšanai.
  • – Svarīgi elementi ir arī skapji un plaukti dokumentu, tehnikas un citu darba instrumentu uzglabāšanai. Skapju un plauktu parametri atkarīgi gan no telpu platības, gan arī tā, cik un kādas lietas tajos plānots uzglabāt. Labs risinājums ir slēdzamas mēbeles, kas ļaus parūpēties, ka visas svarīgākās lietas vienmēr ir drošībā.
  • – Darbinieku un klientu ērtībām noderīgas var būt īpaši izveidotas starpsienas, kas atdala vienu darba vietu no otras. Tas ir aktuāli birojos, kur vienā telpā strādā vairāki cilvēki un svarīgi nodrošināt privātumu.

Mēs piedāvājam ofisa mēbeļu projektēšanu un izgatavošanu atbilstoši Jūsu vajadzībām, uzņēmuma darbības sfērai un vīzijai. Mūsu zinošie speciālisti vienmēr ieteiks labākos, ilgtspējīgos risinājumus, lai birojā uzturēties visiem būtu ērti un patīkami.