BEZMAKSAS KONSULTĀCIJA

Lai arī koridorī neuzturamies pārāk bieži un daudz, tomēr tieši tā ir pirmā telpa, kas tiek pamanīta, ieejot jebkurā mājoklī. Tādēļ var apgalvot, ka tieši tas savā ziņā ir kā mājas vizītkarte. Kā ikvienai mājokļa telpai, arī koridorim būtiski izvēlēties piemērotas mēbeles. Tām jābūt ne tikai funkcionālām, bet arī gaumīgām.

Mūsu realizētie koridora mēbeļu projekti

Iepazīstieties ar mūsu darbiem

INDIVIDUĀLS RISINĀJUMS

Mūsu speciālisti vienmēr ir gatavi jauniem izaicinājumiem.

KVALITĀTE

Nodrošinām mūsu projektiem izcilu kvalitāti.

SERVISS

Mēs nodrošinām ātrus un precīzus izpildes termiņus.

Nereti tieši priekšnams ir telpa ar nestandarta plānojumu, tādēļ, neskatoties uz plašo mēbeļu klāstu veikalos, atrast koridorim piemērotus risinājumus mēdz būt grūts uzdevums. Šādos gadījumos un arī tad, ja ir vēlme mājokli iekārtot unikālā stilā, laba iespēja ir koridora mēbeles pēc pasūtījuma.

Mēs piedāvājam izgatavot dažāda veida priekšnama mēbeles, piemēram, apavu plauktus un skapīšus, koridora skapjus un plauktus, iebūvētos skapjus, kā arī dažāda veida mēbeļu komplektus.

Kas jāņem vērā, izvēloties priekšnama mēbeles?

Pirmais svarīgais jautājums: kādas koridora mēbeles izvēlēties? Protams, tas atkarīgs no mājokļa iemītnieku vēlmēm un vajadzībām, kā arī priekšnama platības un specifikas.

Galvenais priekšnosacījums – lai ir ērti, gaumīgi un funkcionāli. Virsdrēbju uzglabāšanai var izvēlēties pakaramo un skapi, apaviem – plauktus vai parocīgu apavu skapīti. Neiztrūkstošs jebkura priekšnama elements ir spogulis. To var apvienot ar skapīti dažādu svarīgu sīkumu, piemēram, aksesuāru glabāšanai. Praktisks risinājums ir arī lietussargu statīvs.

Ja platība atļauj, funkcionāls un mūsdienīgs risinājums ir iebūvētais skapis, kur uzglabāt visu vajadzīgo – gan apģērbu, gan apavus un aksesuārus.

Nelielos priekšnamos  mēbeles jāizvēlas īpaši pārdomāti, lai vietas pietiktu visam svarīgajam.

Labs variants šajā gadījumā būs mēbeļu komplekts, kas ierver visas svarīgākās iekārtas, piemēram, apģērbu pakaramo, spoguļskapīti ar atvilktnēm, nelielu, bet ietilpīgu skapi apģērbu uzglabāšanai, kā arī apavu plauktiņu ar virsmu sēdēšanai.

Domājot par labāko iekārtojumu, noteikti jāņem vērā arī tas, cik cilvēku ikdienā uzturas mājoklī – no tā atkarīgs apavu un apģērbu skaits, kam priekšnamā būs jāatrod vieta.

Materiālu un krāsu izvēle

Izvēloties priekšnama mēbeles, jāpadomā arī par materiālu un krāsu izvēli. Standarta toņi ir gaiši brūns, pelēks, balts un melns – tie iederēsies ikvienā interjerā. Interesantāku efektu var iegūt, kombinējot vairākus savstarpēji saskanīgus toņus.

Tomēr nav teikts, ka koridora iekārtojums nevar būt košāks. Lielisks rezultāts būs izmantojot zaļu, zilu, dzeltenu, sarkanu, violetu krāsu.

Nozīme ir arī materiāliem, no kā mēbeles tiek izgatavotas. Ilgtspējīgam rezultātam ieteicams izvēlēties kvalitatīvus materiālus, kas ir viegli kopjami un praktiski. Mūsu piedāvājumā dažāda veida materiāli, lai katrs varētu piemeklēt savām vēlmēm un iespējām atbilstošāko risinājumu.

Izvēloties priekšnama mēbeles pēc pasūtījuma pie mums, saņemsiet zinošu speciālistu konsultācijas un kvalitatīvu galarezultātu, kas priecēs gan Jūs, gan Jūsu viesus.

Iekārtojiet savu priekšnamu atbilstoši Jūsu vēlmēm un vajadzībām!