BEZMAKSAS KONSULTĀCIJA

Plānojot jebkuras telpas iekārtojumu, jādomā gan par estētisko pievilcību, gan arī praktiskumu. Vēlamo efektu var panākt ar pareizi piemeklētām mēbelēm un to elementiem. Šobrīd plaši izmantots risinājums ir bīdāmās durvis, kas būs gaumīgs un funkcionāls skapju un plauktu sistēmu papildinājums, turklāt lieliski izskatīsies dažādās telpās un interjeros.

Mūsu realizētie bīdāmo durvju projekti

Iepazīstieties ar mūsu darbiem

INDIVIDUĀLS RISINĀJUMS

Mūsu speciālisti vienmēr ir gatavi jauniem izaicinājumiem.

KVALITĀTE

Nodrošinām mūsu projektiem izcilu kvalitāti.

SERVISS

Mēs nodrošinām ātrus un precīzus izpildes termiņus.

Šobrīd liela daļa cilvēku savu mājokli izvēlas iekārtot minimālisma stilā – lakoniski, bez liekām detaļām. Un šādā interjerā lieliski iederas bīdāmās durvis, aiz kurām veiksmīgi var paslēpt visu, ko nav paredzēts redzēt citiem. Viennozīmīgi tas ir arī veids, kā vairot kārtības sajūtu mājoklī – virsmas nebūs pārblīvētas, viss liekais būs paslēpts aiz durvīm.

Bīdāmās durvis kalpo arī kā mūsdienīgs interjera papildinājums.

Jūsu ideja – mūsu izpildījums

Mēs izgatavojam bīdāmās durvis pēc pasūtījuma – ņemot vērā klientu vajadzības un piemeklējot labākos risinājumus. Pateicoties mūsu meistaru pieredzei un zināšanām, spējam īstenot visdažādākās idejas!

Durvju ražošanā izmantojam kvalitatīvus materiālus, kas garantē to ilgtspējību.

Kas jāzina, izvēloties bīdāmās durvis skapim?

Dizains un vērtņu skaits

Pieejami dažādi bīdāmo durvju dizaini. Populārākie ir ar divām vai trim vērtnēm, taču durvis skapim iespējams izgatavot arī ar lielāku vai mazāku vērtņu skaitu. Arī durvju platums un garums ir pielāgojams atbilstoši vajadzībām.

Uzbūve un materiāli

Atkarībā no durvju veida, to izgatavošanā var tikt izmantoti dažādi materiāli un elementi. Piemēram, vienkāršākās bīdāmās durvis sastāv no durvju paneļa, profiliem un ritenīšiem, savukārt sarežģītākie durvju modeļi ir papildināti ar fiksatoriem, kas ļauj durvis nofiksēt konkrētā pozīcijā, kā arī citām detaļām – pēc vajadzības.

Bīdāmās durvis skapim ierasti ir bez rokturiem, taču izgatavošanas procesā tās iespējams papildināt arī ar šiem elementiem.

Lai durvis ne vien labi izskatītos, bet arī būtu praktiskas un kalpotu iespējami ilgu laiku, ir jāpievērš uzmanība materiālam, no kā tās izgatavotas. Iespējami vairāki varianti, piemēram, kokskaidu plāksnes, stikls, MDF plāksnes, kā arī šo materiālu kombinācijas.

Durvju stiprinājumi

 Svarīgs elements ir arī durvju stiprinājumi. Visbiežāk durvju paneļi tiek stiprināti no tērauda vai alumīnija izgatavotos profilos. Jārēķinās, ka  stiprinājuma veidi atšķiras gan funkcionalitātes, gan izmaksu ziņā.

Atšķirīgi ir arī iespējamie durvju stiprinājuma veidi. Vienkāršākais un populārākais ir durvju iestiprināšana starp augšējo un apakšējo sliedi. Iespējams izgatavot arī tā saucamās iekaramās durvis, kas tiek bīdītas tikai ar augšējās sliedes palīdzību.

Bīdāmās durvis ir mūsdienīgs un praktisks risinājums ikvienā mājoklī, turklāt tās var izmantot dažādām vajadzībām – gan drēbju skapim, gan plauktu sistēmām, gan garderobes izveidošanai. Ja arī Jūs savu mājokli vēlaties papildināt ar skaistām un funkcionālām bīdāmajām durvīm, sazinieties ar mums un pastāstiet par savām vēlmēm – mūsu speciālisti ar prieku Jūsu ieceri pārvērtīs realitātē!